pożyczki bez sprawdzania w KRD i BIK

Pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK

Weryfikacja klienta, który ubiega się o pożyczkę przybiera coraz o różniejsze formy. Jednak dalej najpopularniejszą jest sprawdzenie istnienia danej osoby w rejestrach zadłużenia. Ludzie bardzo często poszukują pożyczki bez sprawdzania w KRD czy BIK. Czy takie oferty jeszcze istnieją na polskim rynku? Oczywiście, że tak, ale o tym w dalszej części artykułu.

Pożyczka bez sprawdzania baz

Jest wiele ofert pożyczek, gdzie nasze wnioskowanie o gotówkę odbędzie się bez sprawdzania w rejestrach dłużników. Nawet firmy, które oficjalnie oznajmiają, iż sprawdzają zadłużenie klientów nie robią tego w każdym przypadku. Na pewno firmy pożyczkowe sprawdzają potencjalnych kredytobiorców w bazach, ale nie wszystkich. Kiedy nie występuje weryfikacja klienta?

  • gdy wnioskuje o małą kwotę pożyczki,
  • gdy jest stałym, zaufanym klientem,
  • bardzo często w przypadku problemów technicznych, braku połączenia z rejestrami,
  • sprawdzany jest co któryś klient, ponieważ każde odpytanie bazy dłużników jest płatne.

Biorąc po uwagę powyższe przypadki, w których nie występuje weryfikacja warto zawsze wnioskować w paru firmach, aby zwiększyć tym samym swoje szanse uzyskanie kredytu. Poniżej prezentujemy 5 firm, w których kontrola pożyczkobiorcy jest najmniejsza lub żadna.

Pożyczka dla dłużników

Jak wynika z naszych powyższych porad nawet dłużnicy mogą ubiegać się o przyznanie pożyczki i nie są na straconym miejscu. Zawsze warto próbować, ponieważ żyjemy w czasach, w których prawie każdy ma jakieś zadłużenie. Ważne jest, aby spłacać to zadłużenie w terminie, ponieważ brak spłaty na czas zamyka Nam wiele możliwości. A nikt nie lubi palić za sobą mostów.

Slowa kluczowe , , , , ,